Swap na Tržnici už túto sobotu

Swap na Tržnici sa uskutoční v sobotu 11. mája 2024 od 9:00, ako súčasť série sobotných podujatí na žilinskej tržnici. 

Príďte túto sobotu na žilinskú tržnicu a zažite swap oblečenia a komunitný trh! Vymieňajte svoje šatníkové kúsky za niečo nové a udržateľné, a vychutnajte si jedinečnú atmosféru tohto podujatia.

Prineste oblečenie, ktoré už nenosíte, a odíďte s novými módnymi kúskami. Môžete si ich dokonca vylepšiť v našej dielni a vytvoriť tak svoj vlastný originálny merch Tržnice. Pravidlom swapu je priniesť maximálne 3 kusy čistého a nepoškodeného oblečenia.

 

 

Komunitný trh

Na trhu sa predstavia mladí dizajnéri a lokálne módne značky študentov, ktorí prinesú množstvo kreatívnych nápadov a unikátnych dizajnov. Táto udalosť poskytuje skvelú príležitosť pre všetkých, ktorí majú radi módu, a zároveň chcú podporiť mladé talenty a inšpiratívne projekty. Príďte sa inšpirovať originálnymi kúskami oblečenia, šperkov a iných módnych doplnkov, ktoré vám ukážu, ako sa študenti a lokálne značky hrajú s farbami, tvarmi a textíliami. Spoznajte nových tvorcov a nadviažte kontakty s ľuďmi, ktorí prinášajú svieže a netradičné prístupy do sveta módy.

Súčasťou programu bude aj diskusia o udržateľnej móde, kde sa dozviete viac o etickom a ekologickom prístupe k produkucií. Zistite, ako môžete svojim prístupom prispieť k šetreniu životného prostredia a zmeniť svoje nákupné zvyky smerom k udržateľnejšiemu spôsobu života.

 

Tržnica je otvorená spolupráci s trhovníkmi, farmármi, podnikateľmi, predajcami alebo remeselníkmi s poctivým prístupom k práci a zaujímavým sortimentom, ktorý vytvorí pestrú a kvalitnú ponuku na trhu.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo predaj na Tržnici, kontaktuje nás telefonicky na čísle +421 948 458 168, mailom na info@trznicazilina.sk alebo vyplňte registračný formulár.