Jarný trh

Jarný Trh sa uskutoční v sobotu 6. apríla 2024 od 8:00, ako pokračovanie tradície sobotných trhov na žilinskej tržnici. 

Na trhu nájdete širokú ponuku jarných kvetín, byliniek, kytičiek, zeleniny, korenín, sušenej zeleniny, tradičné remeselné výrobky, cukrovinky, ale aj čerstvé mäso a skvelé jedlo vďaka našim partnerom zo Žilinského street food parku. Príďte ochutnať poctivý langoš alebo vyskúšať polievku Tom Yum a iné špeciality!

 

Program Tržnice 6. apríla 2024

 

Street Food Corner

Súčasťou tržnice počas sobotných podujatí je aj Street Food Corner, ktorý organizujú naši partneri zo Žilinského street food parku. Vďaka tejto spolupráci nájdete na tržnici pestrú a čerstvú ponuku poctivého jedla. Na Jarnom trhu sa môžete tešiť na výber jedál od food truckov Foodstock a Zlatý Langoš. Čerstvé jedlo má svoje nezameniteľné miesto na mestských tržniciach už od dávnych čias. Táto tradícia sa zakladá na jednoduchej, no nepopierateľnej pravde, že jedlo a trh sú dokonalou kombináciou. Tržnice boli vždy srdcom miestnych komunít, miestom, kde sa stretávali farmári, remeselníci a obchodníci s potravinami. Stretnite aj Vy s nami a s kvalitným jedlom na Tržnici v Žiline. 

Predávajte na tržnici!

Tržnica je otvorená spolupráci s trhovníkmi, farmármi, podnikateľmi, predajcami alebo remeselníkmi s poctivým prístupom k práci a zaujímavým sortimentom, ktorý vytvorí pestrú a kvalitnú ponuku na trhu.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo predaj na Tržnici, kontaktuje nás telefonicky na čísle +421 948 458 168, mailom na info@trznicazilina.sk alebo vyplňte registračný formulár.