Sobotný trh s prezentáciou hradov

Pozývame vás na Sobotný trh na Tržnici Žilina, ktorý sa uskutoční už 20. apríla! Sobotný hradný trh ponúkne pestrý sortiment lokálnych produktov, poctivých výrobkov, remeselnej tvorby, kvetín a jedla.

Na tržnici privítame aj inštitúcie a spolky spravujúce hrady v okolí Žiliny, aby odprezentovali všetkých šesť hradov, ktoré sa v blízkosti mesta nachádzajú. Návštevníci tak budú mať výnimočnú príležitosť spoznať aktivity a plány hradov ešte pred oficiálnym otvorením sezóny.

Bohatý kultúrny program

Pre našich malých návštevníkov pripravujeme tvorivé dielne a náučné aktivity, aby sa mohli zabaviť a zároveň niečo nové naučiť. Atmosféru trhu oživí stredoveká kapela s koncertom tradičnej tématickej hudby. Začíname o 8:00. Pridajte sa k nám a zažite sobotný trh plný zábavy, vzdelania a kvalitných produktov!

Sledujte náš web a sociálne siete pre aktuálne informácie. 

 

 

Predávajte na tržnici!

Tržnica je otvorená spolupráci s trhovníkmi, farmármi, podnikateľmi, predajcami alebo remeselníkmi s poctivým prístupom k práci a zaujímavým sortimentom, ktorý vytvorí pestrú a kvalitnú ponuku na trhu.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo predaj na Tržnici, kontaktuje nás telefonicky na čísle +421 948 458 168, mailom na info@trznicazilina.sk alebo vyplňte registračný formulár.