Hviezdne Noci a Swap na Tržnici!

Na tržnici pripravujeme špeciálne podujatie v rámci festivalu Hviezdne Noci. Spájame sa z umeleckým kolektívom Hviezdne Noci, ktoré predstaví živé maľovanie priamo v priestoroch tržnice. Program doplní swap oblečenia, ktorý ponúka ponúka príležitosť vymeniť si nevyužité kúsky zo svojho šatníka za nové, udržateľné módne kúsky. Pravidlo je jednoduché: prineste maximálne 3 kusy čistého a nepoškodeného oblečenia. Počas dňa sa môžete tešiť aj na hudobný doprovod. 

Podujatie je súčasťou sobotných trhov na tržnici, a tak budete mať možnosť nakúpiť si výrobky od lokálnych predajcov a farmárov a taktiež ochutnať čerstvé jedlo v našej Street Food Corner gastro zóne. 

 

Festival Hviezdne Noci

Hviezdne noci presúvajú milovaný mestský festival po takmer dekáde premien a transformácií z Bytče do hlavného mesta regiónu. Príďte do ŽILINY. Hviezdne noci sa v novom prostredí budú opäť sústrediť na prepojenie programu s aurou jednotlivých priestorov, ktoré sľubujú dobrodružný rozmer. Hviezdne noci, Nová Synagóga a Stanica-Záriečie spájajú sily, aby žilinské podlahy a stropy naplnili tancom, hlukom a spoločnými zážitkami. Príď si užiť letnú festivalovú atmosféru. Prebuďte sa do leta s pestrým výberom súčasnej hudby na trase Nigéria – Londýn – Žilina.

Tržnica je otvorená spolupráci s trhovníkmi, farmármi, podnikateľmi, predajcami alebo remeselníkmi s poctivým prístupom k práci a zaujímavým sortimentom, ktorý vytvorí pestrú a kvalitnú ponuku na trhu.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo predaj na Tržnici, kontaktuje nás telefonicky na čísle +421 948 458 168, mailom na info@trznicazilina.sk alebo vyplňte registračný formulár.