V sobotu Vám bude do spevu!

Vážení návštevníci Tržnice a milovníci hudby! Radi by sme vás pozvali na jedinečné podujatie Open Mic, ktoré sa uskutoční už túto sobotu, 1. júna, na Tržnici v Žiline. Pripravili sme pre vás skvelý hudobný zážitok, ktorý bude prebiehať od 10:00 do 14:00.

Open Mic je formát podujatia otvorený pre všetkých – od začínajúcich hudobníkov až po skúsených umelcov, ktorí sa chcú podeliť o svoju tvorbu, získať nové skúsenosti a prezentovať svoju tvorbu pred publikom.

Program podujatia:

  • 08:00 – 14:00: Predaj na Tržnici
  • 10:00 – 14:00: Vystúpenia registrovaných hudobníkov
  • Možnosť prihlásiť sa a zahrať na mieste
  • Stretnutia a diskusie s ostatnými hudobnými nadšencami

Cieľom podujatia je nielen predstaviť talentovaných hudobníkov, ale aj vytvoriť priateľskú atmosféru, kde sa ľudia môžu spoznať, diskutovať a inšpirovať sa navzájom. Open Mic na Tržnici je skvelou príležitosťou pre každého, kto miluje hudbu a chce sa stať súčasťou žilinskej hudobnej scény.

 

Tradícia sobotných trhov

Podujatie sa koná ako súčasť tradičného sobotného trhu na Tržnici, takže si môžete vychutnať nielen hudbu, ale aj si nakúpiť čerstvé potraviny, kvety a ovocie. Spojte príjemné s užitočným a zažite deň plný kultúrnych a kulinárskych zážitkov.Príďte podporiť lokálnych hudobníkov, stráviť príjemný deň v spoločnosti priateľov a rodiny, a samozrejme, užiť si skvelú hudbu!

Prihlásiť sa do formátu Open Mic (otvorený / zdieľaný mikrofón) sa môžete aj vy online alebo na mieste počas podujatia.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo predaj na Tržnici, kontaktuje nás telefonicky na čísle +421 948 458 168, mailom na info@trznicazilina.sk alebo vyplňte registračný formulár.