Spojenie Staromestských slávností s Tržnicou

Mestská Tržnica v Žiline sa s hrdosťou zapája do najväčšej kultúrnej udalosti roka – Staromestských slávností. Počas tohto podujatia, ktoré sa koná každoročne v historickom centre mesta, bude tržnica otvorená a ponúkne bohatý sortiment od stálych predajcov aj hosťujúcich remeselníkov a výrobcov. Navštívte tržnicu v piatok alebo v sobotu a spoznajte ju lepšie. 

Bohatá ponuka a kulinárske špeciality

Vďaka spolupráci so Žilinským street food parkom sa návštevníci môžu tešiť na rozmanité chute! Medzi nimi nebudú chýbať čerstvá gyoza, obľúbený langoš či tradičné sladké gofri. Týmto spôsobom chceme návštevníkom ponúknuť nielen tradičné, ale aj moderné jedlá, ktoré potešia každého gurmána. Spolupráca s lokálnymi podnikateľmi je jednou z hlavných myšlienok tržnice a preto sme radi, že z tejto spolupráce vychádza Streed Food Corner, ktorý je na tržnici počas všetkých podujatí.

 

Hudba a príjemné prostredie

Tržnica nebude len miestom nákupov a dobrého jedla. V piatok večer vystúpi aj DJ Showty, ktorý sa postará o skvelú hudobnú atmosféru. Hudobné tóny budete môcť na tržnici počuť počas oboch dní. Toto vystúpenie je len jedným z mnohých kultúrnych zážitkov, ktoré tržnica počas Staromestských slávností ponúka. Tržnica sa stane ideálnym miestom na oddych od ruchu z námestí a vyhnutie sa davom ľudí, no zároveň poskytne plnohodnotný kultúrny zážitok. Bonus: Na tržnici bude aj výčap! 

Srdečne vás pozývame na Tržnicu v Žiline počas Staromestských slávností. Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru, vynikajúce jedlo a kvalitnú ponuku sortimentu. Tešíme sa na vašu návštevu!

Ak máte záujem o spoluprácu alebo predaj na Tržnici, kontaktuje nás telefonicky na čísle +421 948 458 168, mailom na info@trznicazilina.sk alebo vyplňte registračný formulár.